фотослужба агентства "УНІАН"
Contacts
        advanced search
Cathalogue Elections 2014
AUTHORIZATION
Name
password  

Про нас

Фотослужба агентства УНІАН створена 19 квітня 1999р. З нами співпрацюють більш ніж п'ятдесят ведучих фоторепортерів України. Послуги фотосервісу - це насамперед одна з перших в Україні оперативних фотослужб новин, що надає в режимі реального часу цифрову фотострічку високохудожніх і високоякісних зображень, які щодня ілюструють найважливіші події в Україні. УНІАН має також фотоархів обсягом понад 50 тис. фотографій. Стрічка фотоновин і фотоархів містять фотоінформацію про найважливіші події політичного, економічного, наукового, військового, спортивного, культурного і духовного життя України, жанрові, етнографічні і пейзажні фотознімки, портрети ведучих політичних лідерів і представників ділового світу, культури і шоу-бізнесу. Більш докладний перелік фотопродуктів і послуг приведено у розділі ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ, порядок оформлення передплати - в розділі ЯК СТАТИ КЛІЄНТОМ.

 

Фотознімки УНІАН розповсюджуються на комерційній основі. Вони надаються за бажанням клієнта або у вигляді фотографічних відбитків, або в електронній формі у форматі *.JPG. 99% знімків - кольорові, розмір - 2048 пікселів по максимальній стороні кадру. Електронний варіант фото надається клієнтові протягом 10 хвилин із моменту замовлення.

 

Кожен бажаючий одержує можливість стати клієнтом фотослужби УНІАН, ознайомившись із переліком фотопослуг агентства і цінами на них, текстом договору, заповнивши реєстраційну форму і проплативши у зручній для нього формі передоплату за фотосервіс УНІАН.

 

RSS Правила пользования сайтом | Политика конфиденциальности | Products and prices | About us | Contacts | Help Правила пользования сайтом © 1998-2019 Агентство "УНІАН"
Всі права застережено